|
Fotogalerie
|
|
Napsal uživatel SW3JK
|
|
Pátek, 01 Květen 2009 13:25 |
|
Byl jsem fotit s novým fotoaparátem a je to bomba, s některýma fotkama se s váma podělím, a tak přeju příjemnou podívanou a a´t se vám líbí fotky.
Foto ze Sadu dne 29.4.2009 Foto z pálení čarodějnic dne 30.4.2009
|